Обавештење о активностима на реализацији наставе

У току ове недеље наставници припремају наставне материјале са упутствима за учење које ће доставити ученицима током ове или почетком следеће недеље. Разредне старешине су задужене да обезбеде комуникацију између предметних наставника и ученика. За комуникацију се могу користити телефони, социјалне мреже, видео конференције, платформе за електронско учење и сл.

Oбавештење о настави на даљину током ванредног стања

Због тренутне епидемиолошке ситуације, Влада Републике Србије одлучила је да привремено обустави непосредни васпитно-образовни рад у свим основним и средњим школама на територији Републике Србије. У циљу остваривања права ученика на образовање МПНТР припремило је оперативни план за наставак рада школа, у отежаним условима, кроз остваривање образовно-васпитног рада учењем на даљину. Почетак реализације је 17. март 2020. године.

БИЗИТ 2019 - Деца будућности

У организацији PC Press-а, 6. и 7. новембра 2019. у Клубу посланика, одржана је манифестација "БИЗИТ 2019 – Дигитална економија 2020" посвећена дигиталној трансформацији друштва и ИТ бизнису. У оквиру ове манифестације 7. новембра 2019. одржана је и панел дискусија на тему "Деца будућности" намењена средњошколцима.