Предузетништво

Ученичка компанија Xpress media group

Компанија је основана школске 2013/2014 године. Делатност компаније била је издавање часописа под називом Xpress. Часопис је испратио све важне догађаје у школи, објављени су ауторски радови ученика, њихови успеси и сл.

До школске 2015/2016 године издато је 8 бројева. Компанију су чинили: Ивана Ђурђевић, Марина Живковић, Дајана Ракић, Иван Праштало, Петар Рајчић, Далибор Стојановић, Евгенија Стојиљковић, Невена Вељић, Кристина Марковић, Александар Крстић, Стефан Живковић, Марко Андрић, Милица Богићевић, Марио Точаковић, Наташа Станчић, Стефан Стефановић, Марко Матић, Анастасија Стевановић, Тања Митић, Драгољуб Бркић, Немаља Вилотић.

Ученичка компанија Србија на тањиру

Компанија је основана школске 2016/2017 године. Делатност компаније била је припрема послужења на прославама искључиво од производ регистованих пољопривредних домаћинсатава. Компанију су чинили: Игор Кресојевић, Милица Мијушковић, Марија Ерцеговчевић, Тамара Брковић и Немања ЛукићКомпанија је учесвовала на регионалном сајму ученичких компанија.

Ученичка компанија Bio Cosmetics

Ученичка компанија Happy Box

Компанија је основана школске 2015/2016 године. Делатност компаније била је производња кутија за поклоне од рециклиране PET амбалаже. Компанију су чинили: Габријела Ђорђевић, Гордана Ерцеговчевић, Јована Вукас, Невена Вељић и Алекса Терзић. Компанија је учесвовала на регионалном сајму ученичких компанија.

Ученичка компанија Eagle

Компанија је основана школске 2013/2014 године. Делатност компаније била је продаја опреме (геџета и аксесоара) за мобилне телефоне, рачунаре и друге електронске уређаје. Компанију су чинили: Александар Златковић, Владан Влаисављевић, Синиша Млађен, Немања Пантовић. Компанија је учесвовала на регионалном сајму ученичких компанија.

Ученичка компанија Eagle Reborn

Компанија је основана школске 2014/2015 године. Делатност компаније била је производња конзола за приступ Интернету. Компанију су чинили: Александар Златковић, Анђела Величанин, Габријела Ђорђевић, Тамара Ивковић, Магдалина Милановић, Жарко Радивојевић, Никола Марковић. Компанија је учесвовала на регионалном сајму ученичких компанија.

Ученичка компанија Фото-граф

Компанија је основана школске 2011/2012 године. Делатност компаније била је производња матурских споменара, фото албума и свечаних корица. Компанију су чинили: Којић Јована, Лакићевић Јелена, Максимовић Андријана, Пијановић Милица и Марић Иван. Компанија је учесвовала на регионалном сајму  и на националном финалу ученичких компанија.

Ученичка компанија DžEG (Džabava Entertainment Group)

Компанија је основана школске 2009/2010 године. Делатност компаније била је организовање тачмичења под називом "Покажи шта знаш". Компанију су чинили: Весна Спасић, Радмила Партонић, Милош Јовановић, Биљана Обрадовић, Иван Велић, Александар Стојановић, Димитрије Митић, Никола Спасић, Немања Миливојевић

Ученичка компанија O.S.A.S. (Odlična stvar, al’ stvarno)

Компанија је основана школске 2008/2009 године. Делатност компаније била је организовање спортских манифестација - турнира у малом фудбалу. Компанију су чинили: Марко Ристић, Сања Поповић, Стефан Милановић, Катарина Николић, Стефан Богосављевић, Весна Спасић, С. Живојиновић, М. Младеновић, М. Парић